Логотип гурту
(logo band)Гурт був заснований барабанщиком Dessident-ом та Oberon-ом (Войтенко Сергій Вікторович) в кінці 2010 року. Також в склад входили Logos (вокал ) та Filthon (гітара), в такому складі був відіграний перший сейшн, в гаражі, потім і другий. З 2011 року склад змінився, і гурт домовився за виступ на фестивалі Skyline Great Chalenge, після якого дав серію концертів в Київських андеграундних клубах. 8 квітня 2012 року відіграли на міжнародному фестивалі Emergenza (Бінго), з такими монстрами укр. метал сцени – Fleshgore, Natural Spirit,та Ungrace.12 листопада вийшов дебютний альбом який записали на студії 100% records, який випустили на лейблі Rostok Records. 25 листопада відіграли на міжнародному фестивалі Слов'янський Рок, на якому відзняли кліп (студія Picoi Production) який потрапив в ротацію на A-ONE. Нас та ще декілька гуртів (Сrash,Gore Inhaler,) організатори Слов'янського Року відмітили як самі важкі гурти. В 2013 році гурт в міні-турі по Україні.

Діючий склад гурту:

Oberon

guitar


Зібрав з Dessident-ом гурт в 2010-му, після розпаду гурт Black Plot, в якому грав Dessident. займається web-дизайном, пише більшість лірики в Aeternus Prophet. Поза гуртом має хоббі, різьблення по дереву, читає слов-янську літературу, цікавиться націоналізмом. Слухає Black Metal в багатьох його проявах.

Dessident

drums,managment


Безпосередній засновник гурту,та його менеджер. Спів-організатор багатьох концертів гурту. Слухає Black\Death\ та Nu-Metal,любить фільми жахів, прихильник багатьох екстримальних речей. Захоплюється філософією Фрідріха Ніцше. Цікаві факти - батьки - християни, не дозволяють грати metal та використовувати "окультну" атрибутику. Через це весь час в Dessident-а проблеми, батьки не одноразово викидали книги по окультизму та чорній магії на смітник. На вулиці в нього знаходиться гробарня, багато часу Dessident також провів з жебраками, та іншими покидьками суспільства.

ex-учасники гурту:

Logos - (vox) - прихильник depressive black, black metal-у, покинув гурт в 2010 році через відсутність інтересу до самого гурту.

Filthon - (guitar) - професійний гітаріст, також пішов з гурту з власних переконань.

Gella - (bass) - покинула гурт в 2011 році, але не хотіла покидати гурт, досить цікава особа.

Liebe - ( guitar ) - знайома була з Dessident-ом до заснування гурту.Грала музику в панк гурті, назва якого невідома. Покинула гурт через конфлікт з Dessident-ом, на початку 2013 року.

Profectus - (bass) - професійний бас-гітаріст, може грати в різних стилях.Покинув гурт разом з Liebe.

Ekro - (vox) - приєднався до гурту в 2011 році, прихильник різноманітних core напрямів через це в деяких моментах не сходився з стилем гурту як такого. Покинув гурт в 2013 році, після концертів в Харкові, Донецьку та Києві, в зв'язку зі станом здоров'я.

Veritas - (vocal)

Vidarr - (bass)