Тексти альбому "Виключення недомінантного матеріалу"
(Exclusion Of Non-Dominated Material)
"Вийняті очі"
(Removed Eyes)


Безглуздя ваше нікчемне життя Безглузде ваше вклоніння мерцям Ти в'язень загально - прийнятих потреб Ти блукаєш в пітьмі осліпший тепер

Вам вийняли очі Вийняті очі в долонях чужих Вам вийняли очі Нічим тепер дивитись вперед

Спільна маса, це мертва вода Джерельним потоком не стане вона Очей пустих порожній твій погляд Твій вибір - жити,чи вмерти в покорі

Нічим тепер дивитись вперед морок в очницях, страх у серцях відвага потрібна йти до кінця відвага потрібна йти до кінця

"Тотальне домінування"
(Total Dominance)

Я тут доміную, тотально контролюю, Пропоную тобі, йти за мною, Знищення слабких, панування сильних, Кров'ю та вогнем, пеклом загартованих, Черепи й кістки, зпотворені тіла, Вкриті трупи мертвих, звичайна картина, Непорушна ціль, залишиться зі мною, Критично хвора думка, не зміниться до гробу.

Повний контроль - тотальне домінування! Люди в кайданах - рішення ідеальне! Залізна корона - знак панування! Повний контроль - тотальне домінування!

Почорніло серце - знак тобі в дорогу, Шлях веде до мене, в мої володарювання, Будеш мати все, все матеріальне, Життя прожити в благах, повнім панування, На кону все, на кону все, На кону все, вороття немає, Непорушна ціль, залишиться з тобою, Критично хвора думка, не зміниться до гробу.

"Діапауза розумових процесів" (Diapause Of Thought Processes)

Череп занедбаний весь в павутинні, Та люди немов би ні в чому не винні, Сморід зігнившого вашого мозку, Ваш ідеал, морального росту!

Нехай твоя гордість, йде з розумом в крок, Не вір, в небесні надії, Нехай твоя гордість, йде з розумом в крок, Не вір, в оманливу білість! Нехай твоя гордість, йде з розумом в крок, Не вір, в небесні надії, Нехай твоя гордість, йде з розумом в крок, Не вір, в оманливу білість!

Тварюка небачена, істота з каміння, То є «Людина», боже творіння, Ні віри, ні міри ні в чому не має, Загубила інстинкти, та й не шукає!

Навіщо боротись, навіщо триматись, На все вища воля, можна вбиватись. Видовище раю затьмарило розум, Все бездоганно на смертному ложі!


"Хворе бачення"
(Sick Vision)Твердо й підкорено, прямує стадо зневолених, Тяжко хворих, й практично не виліковних, Забутих, занедбаних, непотрібних воїнів, Підвласних чужому, хворому погляду!

Ви хворі, та ледве виліковні, Кроком кволим, прямуєте підкорено!

Руїна на руїні, а ви чекаєте на месію, Цей зашморг на шиї, нібито додає вам сили, Надає вам віру, відверту брехню, нікчемну ідею, Та повільно прогресуючу в мізках пухлину!

Та я ж не хворий, та цим гордий, Під гімн свободи, крокую переможно!

Біомаса відбірна, біомаса ніщо, Поволі й занепад насувається, Біомаса відбірна, біомаса ніщо, Досить чужій волі підкорятися!

"Виключення недомінантного матеріалу"
(Exclusion Of Non-Dominated Material)

Первинних матерій невпинний поток, Викидає з хаосу безліч кісток, Всі перемелені в білу труху, Ці люди слабкими йшли по життю…

Виключення слабких, недомінантних істот, Виключення всього, лайна, нечистот, Виключення слабких, недомінантних істот, Виключення всього, лайна, нечистот!

Бруд та непотріб відпадає шарами, Це гній витікаючий, з відкритоЇ рани, Матеріал низькосортний, слабкий та аморфний, Відпрацьований, зламаний, він другосортний.

Ти потребуєш духовного розвитку, Збагачення розуму безкінечного простору, Ланцюг днк, твій сталево міцний, Матеріал домінуючий, спроможний до дій.


"Одвічне спотворення"
(Uncaused Defacement)Зпотворення могутнє, змінило всіх, Перетворивши злобу, на зброю ж проти них, Змінивши стяги, на стяги ворогів, Прийнявши віру, непотреба хреста!

Доки морок не прийшов, Доки ворог не дійшов, Доки зброя у руках, Доти мозок цілий; Доки сила все ще є, Доки розум в думах є, Доки сильний цільно б'є, Доти воля в тебе.

Ти... тільки ти... ти... Тільки ти, тільки ти, тільки ти, можеш все! Тільки ти, тільки ти, тільки ти, зміниш все! Тільки ти, тільки ти, тільки ти, можеш все! Тільки ти, тільки ти, тільки ти, зміниш все!

Зпотворення могутнє, й надалі нищить нас, Проте рішучі дії, виграють нам час, Важливий кожен, хто зброю в мозку має, Важливий той, хто вірить в себе!

"Доля буде чекати до смерті твоєї…"
(Fate Will Expect Your Death...)

Доля буде чекати до смерті твоєї, Дій початок від тебе, дій початок твоїх. Часу простір короткий, невпинно спливає, Лабіринт неосяжності маєш пройти. Мов пекельні поля вигорають роки, Неміч підступна, всім скроні фарбує.

Час йде війною, Час йде війною, проти тебе, Ти вбий його, та розчленуй. Час марно розпочав війну! Він вже програв, Не того ворога собі обрав, Ти вбив його, ти переміг, Ти вбив його, ти переміг!

Війна не закінчена, вмирають лиш тіні, Ще рано до смерті в обійми іти. Війна не закінчена, триматися маєш міцно, Стримати натиск, не ламаючи стрій.

Доки тиша безодні не огорне усіх, Ти маєш стояти, витримай все...

"Зобов'язані жити"
(Obliged To Live)Наш час настав, ми йдемо в бій, Сьогодні голови позлітають з наших ворогів. Кривавим полотном, устелиться увесь степ, Гіркими сльозами заплаче, наша рідна земля.

Наш час настав! Ми йдемо в бій! Наш час настав! Тисячі ворогів згинуть в мить!

Війська готові до бою, зброя напоготові, Страху немає тут місця, безстрашним винагорода. Заревів в полі вітер, здійнявся ураган, Почалась кривава різня, відлік смерті пішов.

"Зітри з себе мітку"
(Wipe Off The Mark)Пітьма та ненависть, сліпнуть очі від світла, Зітри з себе мітку, зітри з себе хрест, Чекаєш на милість, прощення від бога, Немічним старцем помреш в самоті, Надію та слабкість, безсилля та мрії, Гнилого шмат м'яса відріж від кісток, З святого трактату, слова добрі білі, Всмоктують в себе силу твою!

Звільни свій мозок – вийди з туману Думки та розум – сила твоя. Звільни свій мозок - ти бездоганний Знаннями насичений подих життя!

Чорнила отруєні, зміїного слова, З віком за віком душать тебе, Оспівані, добрі, святі та вже мертві, Хитрі брехливі, поводирі, Ти вийдеш з інертного стану, Ти знаєш брехню безпідставну, Брехливим створінням відріж язики, Брехливим створінням відріж язики!

"Погляд у вічність"
(A Look Into Eternity)

Монументом стоїть, постать з косою, Непорушний погляд, спрямований намертво, Час іде, але нічого не змінюється, Вода тече, але камінь не обточується...

Морок прийдешній скоро пройде, Ваша лють безкрайня, й така безпідставна, Морок прийдешній скоро пройде, Ваші дії нікчемні, насправді ж мізерні, Морок прийдешній скоро пройде, Ваша лють безкрайня, й така безпідставна, Морок прийдешній скоро пройде, Не все ще загублено, не все ще втрачено!

Завтра прийде нова пора, Сьогодні розпочнеться твоя війна!

Самотній ворон сидить, на мертвому дереві, Пильно й уважно, момент скону вичікує, Час іде, але нічого не змінюється, Вода тече, але камінь не обточується...


Тексти альбому "Безжальність"
«Шлях»

Ти прийшов, ні на що не дивлячись. Ти прийшов за своєю душею, Змішавши з багном всі судження й докори, Поставши на шлях кривавої бійні, Розірвати на частки, Роздерти на шмаття, Вмитися кров`ю своїх ворогів, Вірним шляхом піти , Ганьбу затоптати В покорі ніколи не бути усім,

Розплата чекає, Примара в савані чорнім блукає. Ніщо не зупинить плин часу, Ніщо не зупинить тебе. Повстання це шлях.

Шлях, котрий пройдений з болем. Стежина його кров'ю окроплена, На узбіччях гниють купи з плоті й кісток. Немає більше шляху назад. Пройди пекло й здобудеш свободу, Цим шляхом піти ганьбу затоптати, В покорі ніколи не бути усім Повстання це шлях. Повстання це шлях.

«Безжальність»

Живiть, iснуйте, ви в балаганi власному вб'єте свiй час. Краси тонку вуаль, Найменший подих вiтру здiйме з вас. Наляканi, збентеженi Не здатні зрозумiти, хто ви є Зубами гострими в пориву Заманетесь, плоть рвати .

Ми є безжальність, Свiй страх ми перемогли. Тож кроком впевнено Прийдемо до мети. Ми зможемо. Ми є безжальність, Йдемо до власної мети.

Під впливом страху, Інстинктами сліпими, підкоренi Шукатимуть місця, Від погляду чужого заховані. Безжальність неминучого Вб'є кожного такого, Слабкого,не зрозумiвшого, Що дiється довколо.

Лише з безжальністю Ми досягли мети. Перед собою знищили, Всі перешкоди Приєднуйся до нас Й до нашої мети . Змести з лиця землі слабких Й здобути право на свободу.

«Мільйони безіменних могил»

Не берегли ви все те, що безцінним було. Живе помирало, помирало й гнило. При кожній ліпшій нагоді Ви роздирали тіло природі.

Отруєні ріки тікли в нікуди, Безмежні потоки гнилої води. Темніюче небо, задушливий дим І стогне від болю земля разом з ним.

Сморід від тіл підіймався все вище. Безлад, розруха, кістки, попелище, Вражаюча помста розбурханих сил. Ваші землі мільйони, безіменних могил.

«Посохле коріння»

Посохле коріння в змертвілих просторах, Розвіє вітрами немовби той порох, Прірви провалля, загублені душі. Забуті слова минулих часів Серце співає про біль давніх днів, Де пращури наші сікли ворогів.

Байдужий скрізь погляд, Панує зневір`я. Заковані люди в тяжке каміння. Забуті подвиги наших дідів, Що віддали життя За життя нових поколінь.

Сьогодні часи біди та руїни. Ніхто не бажає ніякої зміни. Чесність, мораль, добро та повага. Забуті слова, забута повага. Острах можливостей, байдужість прожитого, Не знайдена віра, в крові омитого. Мізерно малого людського життя.

Зламайте кайдани байдужості, Згадайте слова в часі загублені. Знайдіть кожен свій шлях, доки не пізно, Тому що мізерно коротке життя, Але скрізь ходить байдужість Байдужість та біль…

«Плющем сповиті сновидіння»

Жорстока реальність ,ти мариш, Ти спиш на яву. Плющем сповиті, твої сновидіння Затягнуть тебе у пітьму Не можеш іти, Не здавайся повзи Народжений був ти, для боротьби

У світі людському Котрим править жорстокість У світі людському Котрим править жорстокість

Вогнем та кров`ю Він буде очищений Вогнем та кров`ю Він звільнений буде Залишивши сильних Та горе слабким Вітром їх попіл По світу розвіє

Вийди за рамки Звільни свою силу Зроби неможливе можливим

«Наша кров та повітря»

Тяжка мелодія переверне свідомість Це те, чого не вистачало у житті, Ти зрозумів все те, Що не збагнути іншим, Свобода в музиці Відкинутій суспільством, Нерозуміючим все це лиш шум, Для тих хто слухає душею це життя Життя, що звільнене від сірості будення, Яке веде у забуття.

Музика Мистецтво іншими очима. Вона об'єднує всіх нас. Ми знищимо весь світ. Ми знищимо весь світ. Ми знищимо весь світ, Зітремо в попіл все що заважає.

Це наша кров та повітря, Це музика що об`єднує, Навколо себе людей сильних духом. Людей з відмінним світоглядом життя, Що не збагнути іншим.

Це наша кров та повітря це музика що об`єднує навколо себе людей сильних духом

«Небажана присутність»

Твоя присутність Мені набридла. Мій настрій вже Давно зіпсований. Забирайся звідси доки цілий. Тому що я тебе ненавиджу.

Забирайся звідси Ти в принципах запутався, Твої дії нелогічні. Ти забув,Де є добро, А що є злом.

Тобі не зрозуміти Причин ненависті моєї. В твоїх очах я чисте зло. Не випробовуй Терпимості моєї. Таких як я багато Один за всіх і всі за одного.

Мене дивує твоя впертість, Твоє життя нікчемне, Навіть не життя а існування, В моїх очах Ти мертвий вже давно.

«Духовно мертві»

Що це, це що за тварини Що за істоти В нашому світі багато бидлоти Тупих, непривітних, Аморальних людей Що це, це що за суспільство Не прагне свободи, Не прагне зупинки Своєї повільної смерті

Чому так мало місця під сонцем, Чому не можна втілити мрії. Прогнивши суспільство на поводі вад Існує бо жити йому не дано. Я також існую, я мертвий, Але хочеться бути живим.

Бути мертвим, Це не лише, лежати в могилі Померти духовно страшніше Ти ще живий, Але вже однією ногою у домовині. Бути живим, це не лише Мати місце під сонцем. Бути живим значить мати Свою свідомість та думку. Що є незмінна Залежить від тебе,належить тобі.